BAZPIECZNY NA WSI

WITAJCIE BIEDRONECZKI!!!

Dzisiaj kończymy temat: "PRACA ROLNIKA". Jak widzicie jest to zawód bardzo odpowiedzialny, ważny, trudny, a często też niebezpieczny. Myślę, że dlatego warto zastanowić się jak uniknąć i zapobiec niebezpiecznym sytuacjom, które mogą przydarzyć się właśnie Wam- dzieciom podczas zabaw i prac na wsi. Proponuję obejrzyjcie film pt. "Rodzina Porażków".

OTO LINK:

Pamiętajcie zdrowie i bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich jest najważniejszą sprawą, dlatego w każdej sytuacji należy brać to pod uwagę i przewidywać sytuacje, które mogą być groźne. Proszę przypomnijcie sobie też numery alarmowe- plansza poniżej.

Na zakończenie bardzo dziękuję dzieciom za współpracę, za pięknie wykonane zadania. Proszę o więcej- będzie mi bardzo miło.

Jeżeli ktoś jeszcze chce się pochwalić  wykonanymi zadaniami to bardzo proszę.

Mój email:  biedronki1wegrow@wp.pl

(opracowała: Małgorzata Trojanowska)