Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Ankieta

Drodzy Rodzice,

 

Zwracamy się do Was z prośbą o udział w badaniach prowadzonych przez Instytut Psychologii UKSW w Warszawie we współpracy z MEN i ORE. Celem projektów, w ramach których prowadzone są badania, jest opracowanie narzędzi do wszechstronnej oceny funkcjonowania osobowościowego i emocjonalno-społecznego dzieci oraz młodzieży, w tym dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Opracowane zestawy narzędzi diagnostycznych i materiały pomocnicze będą stanowiły wsparcie dla specjalistów z poradni psychologiczno- pedagogicznych oraz nauczycieli i specjalistów szkolnych na terenie całej Polski.

Oba projekty realizowane są w ramach konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-009/17 Działanie 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty Oś II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Poniżej przedstawiamy przebieg procedury badawczej:

  1. Pierwszym etapem jest wejście pod ten adres internetowy:

http://dm.badanie.narzedzia-ppp.pl/registration

Wszystkie informacje pozyskane podczas prowadzonych badań będą przez nasz zespół traktowane jako dane wrażliwe i będą chronione przed nieuprawnionym dostępem stron trzecich.

  1. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na państwa adres e-mail przyjdzie link do Po kliknięciu w niego wyświetli się kwestionariusz., który prosimy by państwo wypełnili.                                                     

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat realizowanych działań zapraszamy na stronę internetową

www.wspieraniediagnozy.pl

W przypadku wątpliwości lub pytań zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z zespołem koordynacji badań terenowych:

b.jasinski@uksw.edu.pl           a.gniewek@uksw.edu.pl

Z wyrazami szacunku
Koordynator badań terenowych
Bartosz Jasiński

Data dodania: 2020-07-17 11:40:11
Data edycji: 2020-07-17 11:44:32
Ilość wyświetleń: 664
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej