Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Alicja online spektakl interaktywny

Alicja online spektakl interaktywny

24.02.2021 roku  (środa) zapraszamy wszystkie dzieci na Spektakl „Alicja – online” interaktywne spotkanie z bajką. Mimo sytuacji pandemii chcemy, aby dzieci miały kontakt z teatrem, sztuką i magią. Spektakl połączy świat filmu i teatru. Na dużym monitorze dzieci zobaczą akrobatów, aktorów, artystów cyrkowych, którzy wzbogacą przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogni, taniec na szarfie na wysokości 8 metrów, bańki mydlane, lodowe show, zabawki z balonów. To co na ekranie będzie wzbogacane efektami w salach, w których będą dzieci. Wartość artystyczną spektaklu podnosi fakt, że nastąpi połączenie internetowe z inną placówką oświatową, aby dać możliwość rywalizacji w rozwiązaniu zagadki Białego Królika. Żeby dobrze widzieć niektóre efekty na ekranie dzieci otrzymają okulary 3D, aby rozwiązać zadania otrzymają książeczki z labiryntami i zakładki – będą to również ich pamiątki z tego spotkania.

Każda grupa będzie miała swój spektakl, aby nie łączyć dzieci. Dzieci młodsze będą miały spektakl przed obiadem a starsze po obiedzie. Będzie to 45 minut śmiechu, nauki i zabawy. 

Cena spektaklu 18 zł od dziecka, pieniądze prosimy wpłacać do intendentki, aby nie wchodzić do sal, gdzie przebywają dzieci.

Skrót tego spektaklu


 

Data dodania: 2021-02-11 13:21:08
Data edycji: 2021-02-11 13:50:19
Ilość wyświetleń: 838
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej