Alicja online spektakl interaktywny

24.02.2021 roku  (środa) zapraszamy wszystkie dzieci na Spektakl „Alicja – online” interaktywne spotkanie z bajką. Mimo sytuacji pandemii chcemy, aby dzieci miały kontakt z teatrem, sztuką i magią. Spektakl połączy świat filmu i teatru. Na dużym monitorze dzieci zobaczą akrobatów, aktorów, artystów cyrkowych, którzy wzbogacą przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogni, taniec na szarfie na wysokości 8 metrów, bańki mydlane, lodowe show, zabawki z balonów. To co na ekranie będzie wzbogacane efektami w salach, w których będą dzieci. Wartość artystyczną spektaklu podnosi fakt, że nastąpi połączenie internetowe z inną placówką oświatową, aby dać możliwość rywalizacji w rozwiązaniu zagadki Białego Królika. Żeby dobrze widzieć niektóre efekty na ekranie dzieci otrzymają okulary 3D, aby rozwiązać zadania otrzymają książeczki z labiryntami i zakładki – będą to również ich pamiątki z tego spotkania.

Każda grupa będzie miała swój spektakl, aby nie łączyć dzieci. Dzieci młodsze będą miały spektakl przed obiadem a starsze po obiedzie. Będzie to 45 minut śmiechu, nauki i zabawy.

Cena spektaklu 18 zł od dziecka, pieniądze prosimy wpłacać do intendentki, aby nie wchodzić do sal, gdzie przebywają dzieci.

Skrót tego spektaklu

Data dodania: 2021-02-11 13:21:08