01.09.2020 początek roku w przedszkolu

Rodzice!!!

Przekazujemy najważniejsze informacje związane z rozpoczęciem roku w przedszkolu:

• W tym roku nie organizujemy dni otwartych dla dzieci, które od września po raz pierwszy będą przedszkolakami. Powodem takiej decyzji jest ochrona dzieci, rodziców i pracowników przed zakażeniem koronawirusem.

Podczas takich spotkań zgromadziłoby się około 50 osób, jest to zbyt dużo na powierzchnię sali. Samych Rodziców bez dzieci zapraszamy na spotkanie 31 sierpnia (poniedziałek) godz. 11:00.

Spotkanie odbędzie się na tarasie. Nauczycielki odpowiedzą na pytania, przekażą niezbędne informacje. Rodziców prosimy o przyniesienie worków, pościeli oraz piżamki dla dzieci.

• Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi GIS dla przedszkoli. Organizacja i praca przedszkola będzie ściśle z nimi powiązana.

• Osoby dorosłe do szatni będą wpuszczane tylko w maseczkach zasłaniających usta i nos.Każdy ma obowiązek zdezynfekować ręce.

Uwaga!!! Rąk dzieci nie należy dezynfekować. Po wejściu do sali umyją ręce wodą z mydłem.

• Do przedszkola mogą przychodzi dzieci bez oznak chorobowych.W szatni należy zachować dystans 2 m między rodzicami. W przypadku, kiedy w szatni jest więcej osób i nie można zachować dystansu, należy poczekać przed budynkiem przedszkola lub przy wejściu do szatni (dystans 2 m)
  • Starsze dzieci idą do sali bez rodziców. W przypadku młodszych można odprowadzić dziecko pod drzwi sali.
  • Wszelkie pytania prosimy kierować na adres. przedszkole.nr1@serwus.pl oraz telefonicznie 25 792 33 14
  • Prosimy przynieść do przedszkola pierwszego dnia pobytu dziecka wypełniony poniższy dokument i zostawić w sekretariacie przedszkola.
  • Prosimy śledzić stronę internetową, gdyż wkrótce ukażą się stosowne procedury dotyczące funkcjonowania przedszkola w czasie epidemi.

Data dodania: 2020-08-22 16:25:10
Data edycji: 2020-08-23 17:30:08