Zadania

Witajcie Skrzaty!

Dziękuje Rodzicom za nadesłane zdjęcia, a Skrzatom za rzetelną pracę.  Wszystkim Wam należą się GRATULACJE. Choć nie spotykamy się w Przedszkolu cieszę się, że ćwiczycie swoją pamięć, uczycie się wierszy, rozwiązujecie zadania. Wierszyk i piosenka poznane w tym tygodniu mówiły nam o prawidłowych nawykach higienicznych, o dbaniu o czystośc rąk, buzi, całego ciała a także o tym jak ważne jest mycie ząbków. Mam nadzieję, że wszyscy chętnie i starannie wykonujecie te czynności bo pamiętajcie, że przedszkolak mały, duży wie do czego mydło, gąbka, szczoteczka i pasta służy...

Poniżej zamieszczam zdjęcia, które pokazują jak wspaniale pracujecie w domu. Kolorując pamiętajcie o prawidłowym chwycie kredki, flamastra i starannym kolorowaniu.

Przygotowała: Ewa Rybak

Data dodania: 2020-04-17 07:27:45