Z wizytą w firmie ADDIT

W dniu 21.10.2019r. "Pszczółki" na zaproszenie Pani Anety Łakomy, rodzica naszej przedszkolnej koleżanki udały się z wycieczką do największej węgrowskiej firmy, która nazywa się ADDIT. Zwiedziliśmy rozległy teren hal fabrycznych, zobaczyliśmy jak odbywa się etap planowania produkcji następnie budowania konstrukcji projektowej oraz samą produkcję oraz magazynowanie i dystrybucję gotowych produktów.

Wszysko to było bardzo ciekawe, posłuchaliśmy prelekcji Pani Sylwii, naszego przewodnika po zakładzie. Obejrzeliśmy także prezentację multimedialną przedstawiającą dane o zakładzie.

Jednak największą frajdą było odwiedzenie rodziców naszych pszczółek na ich stanowiskach pracy i posłuchanie na czym polega ich praca.

Bardzo dziękujemy Panu Prezesowi za to, że miał chwilę czasu dla nas oraz za profesjonalną opiekę nad naszymi przedszkolakami.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich pracowników firmy.

Data dodania: 2019-10-22 12:32:21
Data edycji: 2019-10-22 12:34:31