WSPÓLNIE RYMUJEMY

Wiam szystkich. Drodzy Rodzice i dzieci z grupy ŻABKI zachęcam do wspólnego rymowania. Dzieci bardzo lubiły słuchać czytanch rymowanek, włączały się również do wspólnego rymowania, a nawet gestami ciała obrazowały daną rymowankę. Sprawiało im to wiele radości. Przesyłam kilka rymowanek z książeczki "Polskie wyliczanki i rymowanki". Drodzy Rodzice  pobawcie się ze swoim dzieckiem w rymowanie. Zwracam się  również z prośbą , aby wspólnie z dzieckiem wybrać jedną rymowankę i nauczyć się jej na pamięć. Po powrocie do przedszkola, chętne dzieci będą mogły powiedzieć swoją rymowankę przed kolegami z grupy. Można też wykonać ilustrację do rymowanki, którą dziecko wybrało i przesłać na adres zabkiprzedszkolenr1@o2.pl  ( imię i nazwisko dziecka, tytuł rymowanki, nazwa grupy).

Przygotowała: Marlena Krasuska

Data dodania: 2020-04-16 11:00:36