UWAGA KONKURS

Zachęcamy wszystkich rodziców i dzieci do wzięcia udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną zabawkę. Wróćmy do czasów kiedy w sklepach nie było zabawek i rodzice dzieciom robili sami drewniane, szmaciane i inne kochane przez dzieci zabawki. Zabawka ma być w miarę możliwości  trwała oraz bezpieczna, aby przedszkolaki mogły ją wypróbować podczas własnych zabaw. Chcemy pokazać dzieciom, że można się bawić  nie mając w zasięgu ręki kolorowych klocków, pięknych lalek z mrugającymi oczami, elektronicznych zabawek i robotów. Dziecko bawiąc się prostymi zabawkami bardziej rozwija swoją inwencję twórczą i kreatywność.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29.11.2019 r. podczas Dnia Pluszowego Misia i Dnia Patrona w naszym przedszkolu. Gotowe podpisane zabawki prosimy przynosić do nauczycielek w grupach. Życzymy miłej zabawy z dzieckiem podczas tworzenia zabawek.

Data dodania: 2019-11-07 19:27:42
Data edycji: 2019-11-07 19:31:24