SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE

08 grudnia (niedziela), Skrzaty udały się na Mikołajkowe Spotkanie Siedleckiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osó z Zespołem Downa "Zawsze Razem" do Siedlec.

Nasza podróż rozpoczęła się o godzinie 15.00, kiedy to wsiedliśmy do ogromneegoo autokaru, który zawiózł nas do Sali widowiskowej "Podlasie" w Siedlcach. Na miejscu obejrzeliśmy teatrzyk pt. "Gdzie się podział Święty Mikołaj?" w wykonaniu Pań z siedleckiego Przedszkola, występy dzieci ze Stowarzyszenia i zaskakujący taniec ich Mam.

Skrzaty zaprezentowały taniec w strojach kowbojskich i wręczyły podarunki przygotowane w Przedszkolu.

Na koniec były pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem. Do Węgrowa wróciliśmy na godzinę 19.00, a w drodze powrotnej widzieliśmy "świecące noski zaprzęgu reniferów" :-)

Dziękujemy bardzo mamom z naszej grupy: p. E. Bubel, p. B. Gołoś, p. P. Kupisz i p. A. Siemińskiej za pomoc w opiece nad dziećmi w czasie wyjazdu.

Data dodania: 2019-12-14 10:19:54
Data edycji: 2019-12-14 11:03:59