PRACA ZDALNA- ZABAWY I ZADANIA DLA DZIECI - Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego

PRACA ZDALNA- ZABAWY I ZADANIA DLA DZIECI

DRODZY RODZICE!

W zwiÄ…zku z tym, że przechodzimy na tryb pracy zdalnej informujÄ™, że od dziÅ› na stronie internetowej naszego przedszkola umieszczane bÄ™dÄ… propozycje pracy, zabaw dla przedszkolaków.OczywiÅ›cie zachÄ™camy do pobierania materiaÅ‚ów i wspólnej pracy z dziećmi.

"WAŻNE ZASADY"-propozycja pracy zdalnej, wtorek 24.03.2020r.

...przedszkolaki zasady znajÄ…, zawsze o nich pamiÄ™tajÄ…...Misie nieustannie uczÄ… siÄ™ przestrzegać ustalonych zasad w naszej grupie, również w ostatnim tygodniu poznaÅ‚y piosenkÄ™ pt. "Ważne zasady". PrzesyÅ‚am kodeks obrazkowy zwiÄ…zany z powyższym tematem, aby dzieci mogÅ‚y opowiedzieć rodzicom o poznanych zasadach. ZnajdujÄ… siÄ™ tam również "Logopedyczne symbole",aby zabawa byÅ‚a jeszcze ciekawsza i peÅ‚na radoÅ›ci (dziecko i rodzic, wykonuje ćwiczenie zgodnie z tym, co widzi na obrazku, wydaje odgÅ‚os lub ćwiczy buziÄ™).

/podjęte działania przesyłamy na adres misieprzedszkolenr1@wp.pl

/imiÄ™ i nazwisko dziecka, nazwa grupy/

Przygotowała: Daria Kresa

Data dodania: 2020-03-23 20:53:40