PRACA ZDALNA-POWITANIE WIOSNY

WITAM WSZYSTKIE MISIE I ICH RODZICÓW !!!

Dzisiaj zachęcam rodziców do przeczytania dzieciom opowiadania pt. "Powitanie wiosny", które jest poparte historyjką obrazkową zamieszczoną w pliku do pobrania. Znajdują się tam również zdjęcia różnych części garderoby do zabawy z dzieckiem.

A oto propozycja:

• Dziecko na dywanie rozkłada kartoniki ze zdjęciami różnych części garderoby, następnie je nazywa. Rodzice wymieniają słownie wybrany stan pogody lub prezentują narysowany na kartce. Dzieci wybierają te kartoniki, na których przedstawione części garderoby pasują do pogody. Rodzic zwraca uwagę na różnicę między  wybranymi rodzajami garderoby, np. cienkim szalem a grubym, lub cienką kurtką wiosenną a grubą kurtką zimową.
  • Podjęte działania przesyłamy na adres: misieprzedszkolenr1@wp.pl Przygotowała: Daria Kresa
Data dodania: 2020-03-26 18:45:52
Data edycji: 2020-03-26 20:23:19