Małe Żabki pomagają w świątecznych porządkach - Przedszkole Nr 1 im. Czesława Janczarskiego

Małe Żabki pomagają w świątecznych porządkach

Witam rodziców i dzieci z grupy Å»abki. Drogie dzieci mam nadziejÄ™, że podobaÅ‚o wam siÄ™ wczorajsze opowiadanie o Zapominalskiej kurce i wiecie już kto pomógÅ‚ jej odnaleźć wszystkie jajka.

ÅšwiÄ™ta tuż, tuż i dzieci z naszej grupy pomagajÄ… rodzicom w zrobieniu domowych porzÄ…dków, pomagajÄ… też opiekować siÄ™ domowymi zwierzaczkami. Widać, że bardzo, bardzo siÄ™ starajÄ…. BRAWO maÅ‚e Å»abki !!!

Dziękuję rodzicom za nadesłane zdjęcia, jeżeli jeszcze ktoś będzie chciał się pochwalić tym jak pięknie umie sprzątać lub opiekować się swoim zwierzątkiem i pomaga rodzicom, to proszę o zdjęcia. Wszystkie będą zamieszczone w tej zakładce.

Przygotowała: Katarzyna Bielińska

Data dodania: 2020-04-08 08:10:21