DZIĘKUJĘ

WITAJCIE SKRZATY!

Dzisiaj spotykamy się po raz ostatni. Bardzo dziękujemy wszystkim Skrzatom za aktywny udział w „Edukacji domowej”. JESTEŚCIE PRAWDZIWYMI ZUCHAMI.  Dzielnie wykonywałyście proponowane zadania, uczyłyście się wierszy, piosenek. Za to wszystko Wam bardzo, bardzo dziękujemy. Jesteśmy bardzo dumne z każdego „Skrzata”.

Poniżej znajdziecie DYPLOM MISTRZA ZDALNEGO NAUCZANIA do pobrania, należy wam się bez dwóch zdań. GRATULUJĘ i czekamy na Was po wakacjach.

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za współpracę, wytrwałość,  systematyczność, nadsyłane zdjęcia i maile. Był to trudny dla nas wszystkich okres, wierzymy, że we wrześniu spotkamy się w normalnych przedszkolnych warunkach. Życzymy zdrowia, spokoju i odpoczynku.

Pozdrawiamy, Ewa Rybak i Dorota Oborska

I jeszcze prace naszych dzielnych PRZEDSZKOLAKÓW z tego tygodnia.

Data dodania: 2020-06-26 06:29:57
Data edycji: 2020-06-26 10:47:00